Node Spotbox (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Node ID
jv: ID Node
