Node Spotbox (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: View name
tr: Görünüm adı
