Node Spotbox (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Node ID
vi: ID node

en: View name
vi: Tên View
