Node Spotbox (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы
