Node Spotbox (7.x-1.6) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: View name
az: Görünüş adı
