Node Spotbox (7.x-1.6) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Node ID
bs: Nod ID

en: View name
bs: Ime view-a
