Node Spotbox (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: View name
fi: Näkymän nimi
