Node Spotbox (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: View name
he: שם ההיבט
