Node Spotbox (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas
