Node Spotbox (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: View name
lv: Skata nosaukums
