Node Spotbox (7.x-1.6) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक
