Node Spotbox (7.x-1.6) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen
