Node Spotbox (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Node ID
sk: ID uzla

en: View name
sk: Meno pohľadu
