Node Spotbox (7.x-1.7) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: View name
eo: Nomo de vido
