Node Spotbox (7.x-1.7) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ
