Node Spotbox (7.x-1.7) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Node ID
nl: Node-ID

en: View name
nl: Overzichtsnaam
