Node Spotbox (7.x-1.7) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: View name
oc: Nom de la vista
