Node Spotbox (7.x-1.7) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы
