Node Spotbox (7.x-1.7) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو
