Node Spotbox (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: View name
cs: Název pohledu

en: Views settings
cs: Nastavení pohledů
