NodeStream (7.x-2.0-alpha11) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Extensions
pt: Extenções

en: Products
pt: Produtos

en: Save and continue
pt: Guardar e continuar

en: The installation has encountered an error.
pt: A instalação encontrou um erro.

en: Set up translations
pt: Configurar traduções
