NodeStream (7.x-2.0-alpha11) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Products
ro: Produse

en: Save and continue
ro: Salvează și continuă

en: The installation has encountered an error.
ro: O eroare a apărut în timpul instalării.

en: Set up translations
ro: Configurare traduceri
