NodeStream (7.x-2.0-alpha13) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Products
bg: Продукти

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: The installation has encountered an error.
bg: Възникна грешка при инсталацията.

en: Set up translations
bg: Настрой преводи
