NodeStream (7.x-2.0-alpha13) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Products
bs: Proizvodi

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi

en: The installation has encountered an error.
bs: Instalacija je naišla na grešku

en: Set up translations
bs: Podesite prevode
