NodeStream (7.x-2.0-alpha13) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Products
ca: Productes

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: The installation has encountered an error.
ca: La instal·lació ha trobat un error.

en: Set up translations
ca: Configura les traduccions
