NodeStream (7.x-2.0-alpha13) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: The installation has encountered an error.
ka: შეცდომა ინსტალაციის დროს.

en: Set up translations
ka: თარგმანის დაყენება
