NodeStream (7.x-2.0-alpha13) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Products
nl: Producten

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: The installation has encountered an error.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de installatie.

en: Set up translations
nl: Vertalingen instellen

en: Apply configuration
nl: Configuratie toepassen
