NodeStream (7.x-2.0-alpha13) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Products
sk: Produkty

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: The installation has encountered an error.
sk: V inštalácii sa vyskytla chyba.

en: Set up translations
sk: Importovanie prekladu
