NodeStream (7.x-2.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Extensions
uk: Додатки

en: Products
uk: Товари

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: The installation has encountered an error.
uk: При встановленні виникла помилка.

en: Apply configuration
uk: Застосувати конфігурацію
