NodeStream (7.x-2.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Extensions
hu: Kiterjesztések

en: Products
hu: Termékek

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: The installation has encountered an error.
hu: A telepítő hibát észlelt.
