NodeStream (7.x-2.0-alpha6) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Extensions
da: Udvidelser

en: Products
da: Produkter

en: Save and continue
da: Gem og fortsæt

en: The installation has encountered an error.
da: Der opstod en fejl under installationen.
