NodeStream (7.x-2.0-alpha7) - en to ga translation catalogue (66 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Book
ga: Leabhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Year
ga: Bliain

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: This field is required.
ga: Réimse riachtanach

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Order
ga: Ordú

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Log out
ga: Logáil amach

en: or
ga: nó

en: Completed
ga: Déanta

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: every week
ga: gach seachtain

en: Go back to the form
ga: Téigh siar chuig an bhfoirm

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: and
ga: agus

en: Dashboard
ga: Deais

en: Save Draft
ga: Sábháil Dréacht

en: You have already submitted this form.
ga: Tá an fhoirm seo curtha isteach agat cheana.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
ga: <a href="!url">Féach ar an gcomhfhreagras atá curtha isteach agat go dtí seo</a>.

en: Disable rich-text
ga: Díchumasaigh méith-théacs

en: - Any -
ga: - Iad uile -

en: Language settings
ga: Socruithe teanga

en: Preview before submitting
ga: Réamhamharc

en: E-mails
ga: R-phoist

en: Input required
ga: Ionchur riachtanach

en: Sort By
ga: Sórtáil de réir

en: Delete and save
ga: Scrios agus sábháil
