NodeStream (7.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Extensions
kn: ಎಕ್ಸ್‍ಟೆನ್ಶನ್‍ಗಳು

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು

en: The installation has encountered an error.
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪನೆ ಸಮಸ್ಯೆಯಾಗಿದೆ

en: Set up translations
kn: ಅನುವಾದಗಳನ್ನೂ ಸಿದ್ಧಪಡಿಸಿ
