NodeStream (7.x-2.0-beta2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Extensions
pt: Extensões

en: Products
pt: Produtos

en: Save and continue
pt: Salvar e continuar

en: The installation has encountered an error.
pt: Ocorreu um erro no processo da instalação.

en: Set up translations
pt: Configurar as traduções
