NodeStream (7.x-2.0-beta7) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Products
el: Προϊόντα

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: The installation has encountered an error.
el: Σφάλμα εγκατάστασης.

en: Set up translations
el: Ρυθμίστε τις μεταφράσεις
