NodeStream (7.x-2.0-beta7) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Products
he: מוצרים

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: The installation has encountered an error.
he: ארעה שגיאה בהתקנה.

en: Set up translations
he: התקנת תרגומים
