NodeStream (7.x-2.0-beta7) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Extensions
ru: Расширения

en: Products
ru: Товары

en: Save and continue
ru: Сохранить и продолжить

en: The installation has encountered an error.
ru: В ходе установки произошла ошибка.

en: Set up translations
ru: Установка переводов

en: Apply configuration
ru: Применение конфигурации
