NodeStream (7.x-2.0-rc1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Extensions
es: Extensiones

en: Products
es: Productos

en: Save and continue
es: Guardar y continuar

en: The installation has encountered an error.
es: Se ha encontrado un error en la instalación.

en: Set up translations
es: Configurar traducciones

en: Apply configuration
es: Aplicar configuración
