NodeStream (7.x-2.0-rc5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: Extensions
id: Ekstensi

en: Products
id: Produk

en: Save and continue
id: Simpan dan lanjutkan

en: The installation has encountered an error.
id: Ditemukan kesalahan dalam instalasi

en: Set up translations
id: Menyiapkan terjemahan
