NodeSymlinks (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Edit
ca: Edita

en: Links
ca: Enllaços

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Parent item
ca: Element pare

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Add location
ca: Afegeix una localització

en: Path alias
ca: Àlies de camí

en: Pattern for all @node_type paths
ca: Patró per a tots els camins de @node_type

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: The path is already in use.
ca: Aquest camí ja s'utilitza.

en: The menu link for this node.
ca: L'enllaç de menú per aquest node.

en: language neutral
ca: neutre lingüísticament

en: Pattern for all @language @node_type paths
ca: Patró per tots els camins de @node_type en @language

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
ca: Patró predeterminat pels camins de @node_type (s'aplicarà a tots els tipus de contingut @node_type que tinguin un patró en blanc a sota)
