NodeSymlinks (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Parent item
dz: རྩ་ལག་རྣམ་གྲངས།

en: The path is already in use.
dz: འགྲུལ་རམ་འདི་ཧེ་མ་ལས་ལག་ལེན་འཐབ་ཡོད།
