NodeSymlinks (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Node
el: Κόμβος

en: Parent item
el: Γονικό στοιχείο

en: Menu link
el: Σύνδεσμος μενού

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
el: Προεπιλεγμένο πρότυπο διαδρομής (εφαρμόζεται σε όλους τους τύπους κόμβου παρακάτω με κενά πρότυπα)

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Add location
el: Προσθήκη τοποθεσίας

en: Path alias
el: Ψευδώνυμο διαδρομής

en: Pattern for all @node_type paths
el: Πρότυπο για όλες τις διαδρομές τύπου @node_type

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
el[0]: Η μαζική δημιουργία των κόμβων ολοκληρώθηκε, δημιουργήθηκε ένα νέο ψευδώνυμο.
el[1]: Η μαζική δημιουργία των κόμβων ολοκληρώθηκε, δημιουργήθηκαν @count νέα ψευδώνυμα.

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: The path is already in use.
el: Η διαδρομή χρησιμοποιείται ήδη.

en: The menu link for this node.
el: Ο σύνδεσμος του μενού για αυτόν τον κόμβο.
