NodeSymlinks (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Links
fi: Linkit

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Parent item
fi: Yläkohta

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
fi: Kaikkiin solmutyyppeihin käytettävä sisältöpolku (käytetään kaikkiin alla tyhjinä oleviin sisältöpolkuihin)

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: Add location
fi: Lisää paikkakunta

en: Path alias
fi: Polun alias

en: Pattern for all @node_type paths
fi: Sisältöpolku kaikille solmuille tyyppiä @node_type

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: The path is already in use.
fi: Polku on jo käytössä.

en: The menu link for this node.
fi: Solmun valikkolinkki.

en: language neutral
fi: kielineutraali

en: Pattern for all @language @node_type paths
fi: Kuvio kaikille @language @node_type poluille

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
fi: Oletussisältöpolku sisältötyypille @node_type (käytetään kaikkiin alla tyhjinä oleviin sisältötyypin @node_type sisältöpolkuihin)
