NodeSymlinks (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Links
gu: કડીઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Node
gu: નોડ
