NodeSymlinks (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Edit
jv: Sunting

en: Links
jv: Tautan

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Parent item
jv: Item indhukan

en: Menu link
jv: Tautan menu
