NodeSymlinks (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Parent item
km: ធាតុ​មេ

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Path alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ​របស់​​ផ្លូវ

en: The path is already in use.
km: ផ្លូវ​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​រួច​ហើយ ។
