NodeSymlinks (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Node
ku: گرێ

en: Parent item
ku: بڕگه‌ی باوان
