NodeSymlinks (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ
