NodeSymlinks (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Edit
sk: Upraviť

en: Links
sk: Odkazy

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Node
sk: Uzol

en: Parent item
sk: Nadradená položka

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
sk: Predvolený vzor cesty (aplikovaný na všetky typy obsahu, ktoré majú prázdny vzor)

en: Original
sk: Originál

en: Path alias
sk: Alias cesty

en: Pattern for all @node_type paths
sk: Vzor pre všetky cesty typu: @node_type

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
sk[0]: Hromadná generácia pre obsah ukončená, @count alias vygenerovaný.
sk[1]: Hromadná generácia pre obsah ukončená, @count aliasy vygenerované.
sk[2]: Hromadná generácia pre obsah ukončená, @count aliasov vygenerovaných.

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: The path is already in use.
sk: Cesta je už používaná.

en: The menu link for this node.
sk: Odkaz na menu pre tento obsah.
