NodeSymlinks (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања
